únor 2011

Vnitřní dveře

11. března 2011 v 7:39 | jolly007
V únoru 2011 nám konečně přišla firma přimontovat vnitřní obložky s dveřmi. Jsou to obložky i dveře od firmy PORTA v odstínu ořech 2. Dveře byli zaplaceny a objednány už loňského roku v listopadu, ale firma se neměla k tomu, aby dveře přivezla. Jednalo se o zaplacení 32 000kč zálohy. Až po mnoha telefonátech a různých výmluvách od firmy proč dveře nejsou jsem na firmu přitlačil a dveře s obložkami přivezli. Jméno firmy napíši až po doplacení konečné částky, na které jsme se zatím nedohodli. Budu požadovat slevu a pak se uvidí.
Když po 3 měsících konečně přivezli dveře, tak jsem byl rád, že to bude hotové. Přivezli je v pátek odpoledne a technik měl nastoupit v sobotu ráno a dveře s obložkama usadit. Opravdu přijel v sobotu, což jsem ani nečekal :). Jenže při první kontrole dveří hned říkal, že mám dvoje dveře větší než otvory ve zdi. Otvory si samozřejmě měřila firma sama. Tak jsem mu řekl ať usadí zatím dveře, které jsou dobré a pak se uvidí. Odpoledne přijel šéf s tím, že mi prostě otvory ve stěnách vysekají a zvětší. Ze začátku jsem s tím nesouhlasil, protože všude už je vymalováno. Po krátké diskuzi, jsem si ale uvědomil, že pokud je nechám si ty dveře odvézt zase je dlouho neuvidím a budu z nich ty dvoje dveře dostávat pěkně dlouho. Proto jsem přistoupil na zvětšení otvorů. Nakonec to dopadlo v celku dobře a za sobotu a neděli mi dveře technik usadil.
Při montování poledních dveří, které jsou posuvné mi technik sdělil, že je nemůže usadit, protože firma přivezla širší obložky než je stěna a tak musí volat vedoucímu co s tím. Opět žádné nové obložky, ale jen ty široké upravené ve stolárně. Taky jsem na tohle přistoupil. V neděli mi je technik přidělal a je hotovo. Teď už čekám jen na konečnou cenu.
Musím říci, že nebýt technika, který mi dveře usazoval bůh ví jak by to dopadlo. Ten byl totiž šikovný a práci dělal jak má. Jen mu vozili špatný materiál :( .

 
 

Reklama